چرا چوب پلاست

1396/9/7

چرا چوب پلاست ؟

 

زندگی در فضای باز ارتقا پیدا کرده...

 

از ابتدا متعهد بودیم تا شما را در داشتن حیات خلوتی با کارایی بالا و نگهداری کم همراهی کنیم تا بتوانیم فضای خارجی ملک شما را سازمان دهی کنیم.لازم به ذکر است که این پروژه در دهه های آینده نیز ادامه پیدا خواهد کرد تا شما آخر هفته هایتان را در فضایی گرم و دلنشین با نگاه و احساس چوب مجلل سپری کنید تا اینکه وقتتان را صرف تعمیر آن کنید.
چوب و کامپوزیت های پلاستیکی شناخته شده با نام چوب پلاست در حال کسب محبوبیت به عنوان محصولی کم هزینه ، گرم و سازگار با محیط زیست می باشند که بر اساس داشتن طول عمر بالا در کف سازی ها ، اجرای نما ، نرده کشی ، محوطه سازی ها ، بام سبز و .... مورد استفاده قرار می گیرند.امروزه چوب پلاست ها در همه جا ، از پارک های شهری گرفته تا حیات پشتی خانه همسایه تان یافت می شوند. چوب پلاست ها طیف گسترده ای از مزیت ها را در مقابل جایگزین هایشان از قبیل چوب سرو ، چوب درخت های ماموت و ترمووود که دارای دوام طبیعی بالایی هستند ، نشان می دهد . مقاومت آب و هوایی بالا ، عمر طولانی و هزینه های نگهداری کمتر ، تنها اندکی از مزیت های قابل ذکر چوب پلاست هستند . بسیاری از این محصولات از پلاستیک بازیافت شده و چوب به عنوان محصول خام در روند تولیدشان استفاده می کنند .  

چگونه چوب پلاست اصل را بشناسیم...

ویژگی های ثبت شده در روند تولید چوب پلاست مبلا به شما این امکان را می دهد که محصولات مبلا را در دریایی از هم شکل هایش تشخیص دهید. پس هنگامی که گزینه های خود را سبک سنگین می کنید از خود بپرسید :
آیا این محصولات  95% از مصالح بازیافت شده تشکیل شده اند ؟
آیا طیف رنگی گسترده ای دارند؟
آیا تمامی خاصیت های یک چوب پلاست با کیفیت را دارد ؟
به راستی ویژگی های این محصول چیست ؟ چه برتری هایی نسبت به سایر محصولات دارد؟

 

نام نویسنده علی  رازقی